28.07.2016/15:25

Makro organizuje specjalną akcję na Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu

Sieć Makro zaprasza w tym roku firmy z całej Polski (handlowe, usługowe, gastronomiczne) do stworzenia wyjątkowych ofert specjalnych dla klientów na 11 października. Tego dnia obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu.

Wszystkie sklepy, restauracje i lokale usługowe, które zdecydują się zaangażować w akcję Makro, mogą zgłaszać przygotowane przez siebie promocje obowiązujące 11 października za pośrednictwem strony internetowej dzien-wlasnego-biznesu.pl. Dostarczane w ten sposób informacje posłużą do stworzenia interaktywnej mapy, prezentującej Polakom wszystkie oferty i ciekawe miejsca z ich okolic.

- Aby podziękować i docenić właścicieli małych i średnich biznesów, którzy dzielą się pasją i sukcesem ze swoimi klientami, ustanowiony został Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu, który odbędzie się w dniu 11 października 2016 roku. Poprzez to wydarzenie, Makro chce uczcić trud i pracę właścicieli biznesów, którzy wykonują swój zawód z zamiłowaniem, energią i poświęceniem. Ten dzień jest świetną okazją dla firm, aby podziękować swoim klientom i zaprosić nowych poprzez stworzenie wyjątkowych ofert specjalnych właśnie 11 października - komentują akcję przedstawiciele Makro.

Dla wszystkich sklepów detalicznych, firm świadczących usługi oraz dla gastronomii Makro przygotowało specjalne pakiety promujące Dzień Własnego Biznesu, zawierające m.in. plakaty, ulotki i słodkie upominki. Firma należąca do Metro Group zamierza też promować Dzień Własnego Biznesu poprzez ogólnopolską kampanię reklamową.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kml22 10.10.2016

    witam
    jestem właścicielką sklepu i od paru lat nie robię zakupów w MAKRO
    ponieważ mają kosmiczne ceny nawet dla detalistów za wysokie

  • Pracownik 29.07.2016

    Makro będzie promować Dzień Własnego Biznesu a nie potrafili wypromować siebie, likwidują hale, w pozostałych zwalniają pracowników lub pracownicy sami odchodzą z tego bajzlu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.