10.06.2020/09:31

Makro zafundowało służbie zdrowia ponad 8200 posiłków

Włączając się w akcję „Posiłek dla lekarza” sieć hurtowni przez blisko trzy miesiące przygotowywała i dostarczała ciepłe dania personelowi medycznemu szpitala MSWiA w Warszawie oraz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Firma zaangażowała się w tę inicjatywę 19 marca. Najpierw ciepłe posiłki w każdy dzień powszedni przygotowywali kucharze z warszawskiej Akademii Inspiracji Makro. 16 kwietnia w ich ślady poszedł również zespół Akademii Inspiracji Makro w Krakowie. W sumie od początku udziału Makro Polska w akcji „Posiłek dla lekarza” do przedstawicieli służby zdrowia trafiło ponad 8200 ciepłych dań, które wspomagały ich w trudnej walce z epidemią koronawirusa.   

Sieć hurtowni w tej inicjatywie wsparły firmy: Guillin, Huhtamaki, Kruszwica, Nestlé Proffesional, Kraft Heinz, Drosed, Polski Karp, fundacja Medicover oraz drukarnia Graffiti.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.