14.09.2016/09:17

Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska: Jesteśmy liderem wśród pracodawców

Lidl w Polsce to prawie 600 sklepów, 8 magazynów i biuro, w których dystrybutor zatrudnia ok. 15 tys. pracowników. - To właśnie dla  pracowników przez lata tworzyliśmy taką politykę personalną, która uczyniła z naszej sieci lidera wśród pracodawców branży handlowej – mówi Maksymilian Braniecki, prezes zarządu Lidl Polska.

Jak zapewnia Maksymilian Braniecki, prezes zarządu Lidl Polska. - Przede wszystkim oferujemy bardzo atrakcyjny na tle naszej branży system wynagrodzeń. Co roku zwiększamy również nakłady na szkolenia i programy rozwojowe dedykowane wszystkim pracownikom.

I dodaje: - Ponadto rozwijamy pakiet socjalny, który obejmuje prywatną bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne, paczki dla dzieci czy wyprawkę pierwszoklasisty. Chcemy iść dalej, bo nasi pracownicy stanowią wielką wartość firmy, bez ich pasji i zaangażowania Lidl w Polsce nie odniósłby tak dużego sukcesu”.

Kliknij i przeczytaj także:Anna Durzyńska, została dyrektorem ds. personalnych Lidl Polska

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce prawie 600.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.