18.05.2023/09:51

Małgorzata Piekarska, dyrektor w Auchan Retail Polska, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2023

Małgorzata Piekarska, dyrektor marki, konceptów, data, digital i IT w Auchan Retail Polska weźmie udział w tegorocznej edycji kongresu Retail Trends. Wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 25 maja w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. To już ostatni moment, żeby zarejestrować się do udziału w kongresie.

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Dyrektor marki, konceptów, data, digital i IT w Auchan Retail Polska zabierze głos w debacie „Wielkie sprzątanie. Strategie dla rynku e-commerce i e-grocery”. Poświęcona ona będzie analizie sytuacji na tym rynku po okresie boomu na zakupy robione przez internet. Zapytamy naszych prelegentów czego nauczył ich kryzys kosztowy. Zastanowimy się nad modelami biznesowymi w e-grocery, które rokują najlepiej. Wyznaczymy rolę cyfrowych kanałów sprzedaży w biznesie bazującym na fizycznych sklepach. Wreszcie nakreślimy perspektywy i scenariusze dla e-handlu na kolejne lata. 

Obok Małgorzaty Piekarskiej, od listopada 2021 r. piastującej stanowisko dyrektor marki, konceptów, data, digital i IT Auchan Retail Polska, w debacie uczestniczyć będą: 

 • Grzegorz Bielecki, Dyrektor Operacyjny, Frisco;
 • Paweł Głogowski, współzałożyciel Fyrtel.market;
 • Lukas Jeznach, ekspert Business Centre Club;
 • Kamil Kopania, Dyrektor Operacyjny, Anabru.

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się już 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

 

Partnerzy Retail Trends (retailtrends.pl)


 

Dodaj komentarz

1 komentarz

 • Włocławek Auchan 18.05.2023

  Szanowna Pani Dyrektor,

  Nie reaguje nie skutecznie na uwagi klientów. Zacznijcie wreszcie coś robić, a nie że nic się nie dzieje. Sklepy budowlane mają lepsze toalety niż Wy hipermarket, sklep gdzie chodzi cała rodzina od dziadków po dzieci.

  Może wreszcie Pani i Pani towarzystwo z biura Auchan zajmie się sprawą.

  Hipermarket Auchan i pasaż handlowy przy nim czeka od kilkunastu lat na modernizację toalet!

  Auchan Włocławek hipermarket!

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.