08.08.2018/09:37

Małpka ma więcej czasu na restrukturyzację

Sąd Rejonowy w Warszawie odrzucił oba wnioski o umorzenie przyspieszonego postępowania układowego w spółce Małpka - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Oznacza to, że firma zyskała czas na realizację planu naprawczego.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • G 23.07.2019

  Witam wszystkich,
  Jak większość z Państwa jestem również pokrzywdzony przez spółkę Małpka S.A., która do tej pory nie uregulowała swoich zobowiązań pieniężnych nieobjętych restrukturyzacją. Proszę o kontakt mailowy pod adresem: mieszkaniec321@interia.pl osoby, które są w podobnej sytuacji celem wymiany informacji i wspólnego poprowadzenia sprawy.

 • poszkodowany 31.08.2018

  Małpka nie zapłaciła nam za towar 26 tys. zł, zamawiała towar dobrze wiedząc w jak złej są sytuacji i nikt za to nie odpowie, takie mamy fatalne prawo w Polsce. Ja musiałem moim dostawcom zapłacić. Najlepszy wałek w Polsce to założyć spółkę, można wyprowadzić miliony, ogłosić upadłość i żyć sobie za to jak król do końca życia bez poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności. Najlepsze jest to, że zaraz powstają kolejne spółki i dalej bezkarnie robią wałki.

 • marian 16.08.2018

  Super, wszystko ładnie i pięknie, tylko że Małpka nie reguluje zobowiązań powstałych po 31.01.2018 :) tylko że Małpka ma prawników a właściciele lokali oraz ajenci muszą patrzeć na łaskę Marcusa Prestona... dramat...

 • gugu 08.08.2018

  Kombinują coś za bardzo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.