08.04.2020/10:43

Marcin Rosati z prezesa Media Markt Saturn na dyrektora zarządzającego firmy Inpost

Z początkiem kwietnia 2020 roku stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego firmy Inpost odpowiedzialnego za rynek polski objął Marcin Rosati. Doświadczenie i wysokie kompetencje Marcina Rosati pomogą firmie w sprawnej realizacji strategii opartej na technologicznym rozwoju i silnym wsparciu kluczowych obszarów organizacji.

Marcin Rosati z handlem i rynkiem elektroniki użytkowej związany jest od 1997 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w firmach Philips Polska – gdzie odpowiadał za wprowadzenie na rynek z sukcesem pierwszej cyfrowej telewizji satelitarnej Wizja TV – oraz Samsung Polska, jako dyrektor sprzedaży i marketingu. W 2006 roku dołączył do grupy Media-Saturn, obejmując stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za zakupy, a w maju 2014 roku został mianowany prezesem zarządu Media Saturn Holding Polska. Wcześniej pracował w bankowości, w tym w Banku Handlowym SA oraz HSBC Investment Bank w Londynie.

- Ostatnie lata to dla InPost czas intensywnego i dynamicznego wzrostu, zarówno pod względem biznesowym, jak i organizacyjnym. Misją firmy jest uzyskanie pozycji niekwestionowanego lidera logistycznego w Polsce i ciągłego wyznaczanie trendów w branży. Dla osiągnięcia zamierzonych celów potrzebne są nie tylko wyjątkowe pomysły, ale przede wszystkim świetni ludzie i fachowcy. Stawiamy na najlepszych, dlatego z satysfakcją informujemy, że Marcin Rosati dołącza do naszego zespołu. Jestem przekonany, że doświadczenie i kompetencje Marcina pomogą nam w realizacji wszystkich biznesowych planów – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

InPost to krajowy operator logistyczny, w którego zainwestowały amerykańskie fundusze inwestycyjne Advent International i KKR. Firma oferuje usługi kurierskie oraz dostawy za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci Paczkomatów InPost dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce.

Dodaj komentarz

12 komentarzy

 • Obcy 30.09.2020

  już nie inpost...wyleciał z hukiem:) a taki profesjonalista i expert...

 • Zosia Samosia 03.09.2020

  Taaaaaaaaak….. Media Markt doprowadził na krawędź.... Ale InPostu Brzoska na szczęście nie pozwolił mu popsuć....

 • Niczyporuk 03.09.2020

  Już mu podziękowano.

 • Rm75 01.07.2020

  Najpierw Media Markt wykończył a teraz za nastepnych sie bierze

 • Gibbs 16.04.2020

  aż dziwne że z takimi doświadczeniami nie widziałem żeby się wcześniej jakoś przewijał w internecie, a teraz jak zaczął współpracę z inpostem to kilka artykułów widziałem :D

 • Malfoy 14.04.2020

  trzeba przyznać że ma imponującą ścieżkę kariery ;>

 • McFly 14.04.2020

  Same znane marki w jego doswiadczeniu

 • Vivienne 10.04.2020

  Pozostaje nam życzyć powodzenia :)

 • Kala 10.04.2020

  no tak czułam, że ma jakieś bogate doświadczenia zawodowe i się nie pomylilam :) nic tylko życzyć powodzenia

 • KONG 09.04.2020

  Powiem tak, musi mieć łeb skoro został wiceprezesem takiej firmy jak InPost.

 • mój nick 09.04.2020

  Media Saturn ostatnimi czasy raczej słabo przędą, pytanie czy dożyją do końca roku

 • kaakaadoo 08.04.2020

  Ale podobny do Darka ;)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.