30.04.2018/09:00

Marek Rozkrut, główny ekonomista EY w Polsce gościem Kongresu Rynku FMCG 2018

Marek Rozkrut, partner, główny ekonomista EY w Polsce będzie gościem specjalnym 11. Kongresu Rynku FMCG 2018. Marek Rozkrut otworzy swoim wystąpieniem konferencję, w ramach którego opowie o prognozach i scenariuszach dla polskiej gospodarki, konsumenta i sektora handlu w Polsce na kolejne lata.

Marek Rozkrut, partner i główny ekonomista EY w Polsce, dyrektor programu Sprawne Państwo . Od 2012 r. nadzoruje prace Zespołu Analiz Ekonomicznych, który zajmuje się opracowywaniem analiz ekonomicznych i regulacyjnych. W latach 2012-2015 wykładał na SGH.

W latach 2009-2012 Marek Rozkrut był dyrektorem Departamentu Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki, gdzie nadzorował pion analityczny ministerstwa oraz był współautorem reformy finansów publicznych i reformy systemu ubezpieczeń społecznych.

W latach 2002 – 2009 Marek pracował w Narodowym Banku Polskim – najpierw w Departamencie Analiz Makroekonomicznych i Strukturalnych, później kierował Zespołem Badań i Analiz Zagranicznych w Biurze ds. Integracji ze strefą euro.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskał odpowiednio tytuł magistra i doktora nauk ekonomicznych. Stypendysta Grand Valley State University (Michigan, USA) oraz Hiroshima University of Economics (Japonia).

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE: WWW.KONGRESRYNKUFMCG.PL

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.