23.09.2020/09:17

Marek Sypek, dyrektor generalny Stock Polska gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020

Dyrektor generalny Stock Polska Marek Sypek będzie gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020.

Marek Sypek, dyrektor generalny Stock Polska, dołączył do grupy Stock Spirits w czerwcu 2016 roku. Od wielu lat w branży FMCG, pracował dla zarówno międzynarodowych korporacji, jak i firm wspieranych przez fundusze private equity. Ostatnio na stanowisku CEO w Agros-Nova Holding. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Johnson & Johnson, w BIC Polska był general managerem nadzorującym działalność firmy w Polsce i na Ukrainie.

Marek Sypek weźmie udział w  debacie pt. "Premiumizacja na rynku alkoholu – czy polski konsument powiedział już ostatnie słowo?" podczas Kongresu Alkohole i Napoje 2020, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Wydarzenie odbędzie się w dniu 12 października 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji w wydarzeniu znajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także