13.02.2017/13:41

Martin Beháň nowym dyrektorem zarządzającym Tesco w Polsce

Martin Beháň od 1 marca 2017 r. będzie dyrektorem zarządzającym sieci Tesco w Polsce. Na stanowisku tym zastąpi Adama Manikowskiego, o którego odejściu z firmy informowaliśmy jako pierwsi jeszcze w styczniu.

Nowy szef Tesco w naszym kraju związany jest z brytyjską firmą od 2002 roku. Przez 15 lat pełnił szereg funkcji w strukturach operacyjnych Tesco - w sklepach, regionach i formatach. Ostatnio Beháň był dyrektorem operacyjnym dla formatu supermarketów na Europę Środkową i równocześnie dyrektorem zarządzającym Tesco w Czechach.

- Martin to menadżer z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu operacjami handlowymi w krajach Europy Środkowej. Niezwykła energia i zaangażowanie w stosunku do klientów zawsze wyróżniały całą jego dotychczasową karierę w Tesco - słyszymy w biurze prasowym Tesco Polska.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci Tesco, Martin Beháň zamierza przeprowadzić się do Polski, by pracować tutaj wraz ze swoim nowym zespołem.

Tesco ma na polskim rynku ponad 430 sklepów w różnych formatach, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia prawie 30 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Beengood_bee 14.02.2017

    Sytuacja w Tesco PL przypomina serię dowcipów o radiu Erewań:
    Na pytanie radiosłuchaczy - czy w Tesco może być jeszcze gorzej?
    - Raczej nie, bo gdyby mogło być, to by już było.

    Także tego, w Tesco można z ufnością patrzeć w przyszłość! - żarcik oczywiście :-)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.