24.10.2018/09:41

Maxi Zoo uruchomiło sklep w Tarnowie

Maxi Zoo otworzyło swój pierwszy sklep zoologiczny w Tarnowie. Nowa placówka, o ma powierzchni 500 mkw., mieści się w centrum handlowym Gemini Park.

W ofercie sklepów Maxi Zoo znaleźć można produkty m.in. dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i ryb akwariowych. Wielbiciele czworonogów znajdą w sklepie m.in. karmy i przysmaki, miski, produkty do higieny, smycze i obroże, domki, posłania i kuwety, zabawki i akcesoria do treningu, a także produkty zapewniające zdrowie.

- Robimy wszystko, by każdy z naszych sklepów był dla właścicieli zwierząt miejscem, w którym zawsze uzyskają specjalistyczną poradę na tematy dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek. Podobnie jest w Tarnowie. Chcemy każdego dnia inspirować miłośników zwierząt nowymi pomysłami  – mówi Bartłomiej Łętocha, dyrektor sprzedaży w Maxi Zoo Polska.

Grzegorz Kaprzyk, head of expansion & technical department w Maxi Zoo Polska, dodaje, że Tarnów wpisuje się w strategię rozwoju jego firmy. - W planach mamy tylko jeden sklep naszej sieci w tym mieście, ulokowany w najatrakcyjniejszej galerii w regionie - Gemini Park Tarnów. Lokalizacja ta spełnia nasze główne kryteria. Centrum handlowe położone jest w otoczeniu dużych osiedli, jest dobrze eksponowane i skomunikowane, zapewnia także bezpośredni dostęp do parkingu – podsumowuje.

Obecnie na terenie Polski działa 26 sklepów Maxi Zoo. W każdym ze sklepów Maxi Zoo można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych i cenionych firm w niskich cenach oraz dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty marek własnych (karmy i akcesoria).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.