31.08.2018/15:45

Mazop inwestuje w logistykę. Producent opakowań wybrał Hillwood Pruszków

Mazop Group, firma zajmująca się produkcją opakowań z tektury oraz przetwórstwem i dystrybucją pianek polietylenowych, wynajęła 3 640 mkw. powierzchni magazynowo produkcyjnej w parku logistycznym Hillwood Pruszków.

Nowa siedziba Mazop jest związana z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa, firma przeniesie się tam z Izabelina. Eksperci z JLL reprezentowali Mazop w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu

- Realizowany wspólnie przez Hillwood i Polski Holding Nieruchomości park logistyczny w Pruszkowie wyróżnia się rozwiązaniami najnowszej generacji ułatwiającymi adaptacje według potrzeb najemców. Firma Mazop poszukiwała rozwiązania dopasowanego do swoich operacji, wiąże się z tym zmiana sposobu użytkowania budynku dla części produkcyjnej naszego klienta. Dodatkowo, ciągły i stabilny rozwój firmy wymaga zapewnienia dalszych możliwości rozwoju, które oferuje Hillwood w Pruszkowie - tłumaczy Norbert Kowalczyk, konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

Park Hillwood Pruszków docelowo zaoferuje blisko 55 000 mkw. powierzchni, która będzie mogła zostać przystosowana zarówno do wysokiego składowania jak i na potrzeby lekkiej produkcji. Inwestycja jest zlokalizowana w Parzniewie, ok. 3 km od węzła Pruszków (autostrada A2) i 20 km od centrum Warszawy

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gosc 31.08.2018

    Parzniew to gmina Brwinow , a nie Pruszkow .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.