12.03.2020/09:59

Mercadona tymczasowo zawiesza sprzedaż online w Madrycie z powodu koronawirusa

Mercadona ogłosiła tymczasowe zawieszenie sprzedaży online w Madrycie ze względu na brak możliwości zagwarantowania klientom dostępności zakupionych produktów i dostaw w uzgodnionych terminach. To efekt koronawirusa.

Decyzja dotyczy jedynie stolicy ze względu na fakt, że kompletowanie zamówień odbywa się tutaj w sklepach, natomiast w innych miastach, chociażby w Walencji czy Barcelonie wyjeżdża on ze specjalnych magazynów. Sieć podkreśla, że lawina kupujących w sklepach spowodowała, że wszystkie siły musiały zostać przekierowane do obsługi placówek handlowych, co zaburzyło sprzedaż on-line.

Grupa podkreśla jednak, że jest to tymczasowe zawieszenie, a nie odwołanie. Pełne funkcjonowanie usługi ma zostać przywrócone w ciągu kilku dni

W przypadku innych sieci, sprzedaż działa normalnie, chociaż czas dostaw został wydłużony. Tak dzieje się chociażby w Carrefourze. Swoich usług nie zawiesiła też sieć Dia, choć i tu czas dostaw wydłużył się.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.