07.10.2020/12:05

Michał Sacha, członek zarządu Carrefour Polska, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska, będzie gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020. Konferencja organizowana przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Przedstawiciel sieci Carrefour weźmie udział w debacie "Future Retail Disruption. Innowacje w handlu napędzane potrzebami konsumentów i pandemią", która odbędzie się podczas pierwszego dnia kongresu (w poniedziałek 12 października).

Michał Sacha wspomniane funkcje dyrektorskie sprawuje od stycznia 2019 r., a członkiem zarządu Carrefour Polska został na początku 2020 r. Menedżer posiada wieloletnie doświadczenie w przywołanych obszarach biznesowych. Wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora marketingu firmy Mieszko, zaś w latach 2011-2015 był szefem marketingu koncernu L'Oréal na region Europy Centralnej.

Sacha doświadczenie zawodowe zdobywał także w takich firmach, jak Vichy International, L'Oreal Poland, czy Active Cosmetics.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

Sprawdź koniecznie, kto jeszcze weźmie udział w kongresie.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także