21.10.2016/11:10

Mięso i wędliny do wyrzucenia, czyli…

Zepsute, a także przeterminowane mięso i jego przetwory są produktami zagrażającymi zdrowiu publicznemu. Jako takie przestają być żywnością, zmieniając się w odpad.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Znamprawde 01.04.2018

    To nie trafia do fabryki mrożonek tylko na miejscu jest przemywane solanką i pakowane z nową datą duże fabryki pizzy mają ostre rygory higieniczne i dodają tanią szynkę konserwową ale świeżą podczas smażenia pizzy było by czuć odór padliny a takie pizze to w pubach robią w nocy jak wszyscy się schleją prawda jest taka że śmierdzący odpad leci prosto do śmieci i nikt tego nie sprawdza albo zostawiają kosze i kloszardzi wyżrą wszystko jak plaga szczurów stąd w marketach odradzam mięso mielone tam dodają te odpadki

  • ERA 22.10.2016

    Cichaczem trafia to wszystko do fabryki mrożonek - pizze, kluski z mięsem itd. palce lizać

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.