04.08.2020/09:47

Klienci bez maseczek nie zrobią zakupów. Szumowski: dodatkowe uprawnienia dla sklepów już w sierpniu!

Jeszcze w tym miesiącu ministerstwo zdrowia zapowiada normę prawną, która pozwoli nie obsługiwać w sklepach osób, które nie mają maseczki. Dodatkowo rząd rozważa wprowadzanie restrykcji w 28 powiatach z największą liczbą zakażeń – takie informacje przekazał w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

9 komentarzy

 • Aaaaa 07.08.2020

  Ludzie poczytajcie co to jest wirus co to jest bakteria .
  Jak można się zabezpieczyć przed wirusem i jakie środki bezpieczeństwa naprawdę stosują osoby które pracują przy wirusach.
  Nie dajcie sie oszukiwać maseczka chirurgiczna nie zabezpiecza przed wirusem (zresztą Szumowski sam to powiedział ) wasze ubrania które na codzień używacie nie zabezpieczają człowieka przed wirusami

 • www 05.08.2020

  Przecież to od dawna jest wiadome, z "Pisma Świętego", że nie będzie mógł ani kupić, ani sprzedać nic nikt, kto nie został oznaczony duchowym znakiem bestii. A więc kto nie tylko się szczerze nie nawrócił (nie, nie chodzi tylko o uczestnictwo w sakramentach ani tylko o modlenie się, bo to i demon potrafi odmawiać różaniec za różańcem ale bez przemiany własnego życia), ale też nie jest posłuszny Panu Jezusowi i nie ufa Jemu oraz Matce Bożej. Mamy moc modlitwy, o ile tylko będzie szczera i z serca, człowieka starającego się pełnić wolę Boga, żeby zmniejszył skalę NWO i o nawrócenie tych, którzy go wprowadzają. Jeśli się nie nawrócą, to bardzo źle się dla Nich skończy, dlatego módlmy się za Nich i za Ich Rodziny, które wszystkie negatywne skutki odczują. Jest diabelski chaos, ale ponad wszystkim jes Bóg Zastępów. A "Któż, jak Bóg!"

 • Mietek 05.08.2020

  Skończysz przed trybunałem..rozporządzenie nie jest dokumentem prawnym i mdli mnie od takiego gadania,że takie jest prawo..srawo..zastraszyliście ludzi,doprowadziliście państwo do pogranicza nędzy co wyjdzie przy zatwierdzaniu nowego budrzetu,mafia nie wprowadza prawa pisanego,mafia zastrasza tylko słowami a naiwni ludzie nawet nie widzą jak zostają okradani ze swobód obywatelskich,ministerstwo cyfryzacji już nas wszystkich śledzi i zbiera dane z telefonów tylko o tym się nie mówi tzn mówi ale pod płaszczykiem anonimowych danych ciekawe co jeszcze..gdzie to dalej będzie zmierzać..nawet się nie obejrzycie a wyszczepią was jak zwierzęta nie przebadanym świństwem..koncerny farmaceutyczne już wywalczyły nietykalność w razie komplikacji po szczepionkach,obudzcie się ludzie..

 • mama krzysia 05.08.2020

  zaczyna się. Teraz bez maseczki chleba nie kupisz, za parę miesięcy niezaszczepiony z domu nie wyjdziesz. Jak to mówią pełna kontrola. To jest UTOPIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nie dajmy się zwariować.

 • free 05.08.2020

  szkoda słów, to już za jednym pociągnięciem wprowadź towarzyszu chomąta dla każdego i obowiązkowe czipy...będzie za jednym razem

 • JA 05.08.2020

  MOŻE POSTAWIĆ POLICJANTA LUB ŻOŁNIERZA PRZED KAŻDYM SKLEPEM DO PILNOWANIA CZY KLIENT MA MASKĘ

 • Major 04.08.2020

  Yhy, już widzę, jak mój szef będzie ze mnie zadowolony jak skorzystam z tego prawa i odmówię obsługi klienta bez maski.

 • Nikita 04.08.2020

  Jaka epidemia ??? Przecież skończyła się na początku lipca. Czyżby Morawiecki z pisu kłamał ?

 • Ewa 04.08.2020

  No i dobrze, kary dla tych którzy nie noszą maseczek powinny być bardziej dotkliwe a także powinna być zwiększona kontrola .No cóż ,Polak inaczej nie zrozumie jak tylko przez karę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także