21.09.2016/11:50

Ministerstwo Finansów chce, by Sejm szybko uchwalił nową ustawę o podatku handlowym

Wiceminister Wiesław Janczyk, który w resorcie finansów odpowiedzialny jest m.in. za pilotowanie sprawy podatku handlowego, zapowiedział w środę w Sejmie, że liczy na to, iż nowa ustawa o podatku handlowym zaakceptowana zostanie "nie później, niż w listopadzie".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Buniek 23.09.2016

    Cały ten podatek handlowy to przykład totalnego nieudacznictwa PISu - tak wyglądają wszystkie działania populistyczne. A kto zapłaci sklepom za przygotowanie zmian informatycznych i organizacyjnych w związku z przygotowaniami do podatku, który miał wejść od 1 września ? PIS konsekwentnie szkodzi Polakom i polskiej gospodarce.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.