14.10.2016/16:51

Ministerstwo Finansów chce zawieszenia podatku handlowego do 2018 r.!

Ministerstwo Finansów chce, by podatek od sprzedaży detalicznej, uchwalony w lipcu przez Sejm, został zawieszony aż do 1 stycznia 2018 r. - donosi PAP, powołując się na rzecznika prasowego resortu, Waldemara Grzegorczyka. Projektem noweli już w najbliższy wtorek zajmie się rząd.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Zwykły Polak - nie pisowski pan 17.10.2016

  Nie używajmy określenia danina, które kojarzy mi się ze średniowieczem i chłopem pańszczyźnianym, plebanem i panem, gdzie do funkcji panów obecnie pretendują pisowcy i ich Misiewicze. W obecnych czasach płaci się podatki, przynajmniej w innych, normalnych krajach. Ale Polska cofa się - w gospodarce PIS nas cofnął do czasów PRL i pisobolszewicy przywracają tutaj komunizm i socjalizm. W sprawach wiary i obyczajowych to wracamy do średniowiecza a jeśli chodzi o demokrację do dążymy do modelu , który był w latach 30ych ubiegłego wieku w sąsiadujących z Polską państwach. Zastanówmy się czy powinniśmy biernie przyglądać się temu co PIS robi z Polską.

 • Zawiedzeni 15.10.2016

  Teraz to już jest pewne że w Polsce nie żądzi PiS tylko zagraniczne koncerny czyli zaczyna być tak jak było za rządów Po-Psl. A miała być pomoc dla małych Polskich Sklepów!. Lobbyści kolejny raz zwyciężyli
  Do 2018 roku zniknie reszta pozostałych małych polskich sklepów a ich właściciele będąc na zasiłku dla bezrobotnych na pewno nie zagłosują powtórnie na PiS!.

 • Champa 14.10.2016

  Jeeee! Zwycięstwo!!! Koniec tego wariactwa :D

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.