02.12.2021/10:06

Ministerstwo Zdrowia zapowiada wzmożone kontrole sklepów. Inspektorzy sprawdzą przestrzeganie limitu klientów

Resort zdrowia - tym razem ustami swojego rzecznika prasowego Wojciech Andrusiewicza - zapowiedział wzmożenie kontroli inspekcji sanitarnej w sklepach, lokalach gastronomicznych i innych obiektach, w których od 1 grudnia obowiązują nowe restrykcje sanitarne.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • free 03.12.2021

    śmiało, zapraszam, ja chodzę bez szmaty bo nie ma takiego prawa, które mnie zmusi, jakiekolwiek mandaty nie mają żadnych podstaw,milicja o tym dobrze wie, ale komendanci dostali bezprawne wytyczne dla chłopaków od brudnej roboty, że mają gonić luda, straszyć i terroryzować, bo tak chce lokalna ekspozytura globalistyczna, zwana potocznie rządem,
    sądy już orzekły brak podstaw, po co do tego wracać!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także