27.12.2016/09:44

Miraculum szuka nowego prezesa. Monika Nowakowska złożyła rezygnację

Część zarządu spółki kosmetycznej Miraculum – w tym jej prezes, Monika Nowakowska – złożyła rezygnacje. Trwają poszukiwania nowego managera, który zarządzał będzie firmą – informuje „Puls Biznesu”.

Cytowana przez „Puls Biznesu” Monika Nowakowska stwierdziła, że powodem zmian w zarządzie są zbyt duże rozbieżności dotyczące strategii rozwoju spółki. Podobną przyczynę podali Tomasz Tuora i Marek Kamola, wskazując na brak poparcia ze strony części akcjonariuszy dla proponowanego dofinansowania spółki w postaci m.in. podwyższenia kapitału zakładowego.

Miraculum to polska firma, której działalność koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Spółka skupia w swoim portfolio 11 marek, w tym takie brandy jak: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, Lider, Wars oraz Być może.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.