20.10.2020/13:06

Mlekovita przeszła kolejny audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Spółka chwali się wynikiem

Mlekovita po raz kolejny przeszła trzydniowy audyt certyfikowanego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje: System Bezpieczeństwa Żywności FSSC 22000 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Audyt został przeprowadzony w dniach 14-16 października 2020 r. przez wysoko wykwalifikowany zespół audytorów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Wyniki przeprowadzonego audytu dowodzą wysokiej skuteczności funkcjonowania systemu w Mlekovicie i są gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów. Potwierdzają także, że firma działa w sposób przyjazny dla środowiska, przy respektowaniu wszystkich obowiązujących wymagań prawnych i technicznych – poinformowała spółka.

– Utrzymanie najwyższych standardów jakości wymaga dużego zaangażowania wszystkich pracowników w każdym aspekcie naszej działalności. Wspólny wysiłek przynosi jednak wymierne korzyści zarówno dla klientów, jak i samej firmy. W Mlekovicie najważniejszy jest dla nas konsument i zaspokajanie jego potrzeb, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej oferty najwyższej jakości produktów mlecznych. Równie istotna jest odpowiedzialność za środowisko. Dlatego dążymy do ciągłego doskonalenia poprzez realizację polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz wyznaczonych celów i zadań – poinformował Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński. 

Mlekovita od ponad 20 lat pracuje zgodnie z międzynarodowymi systemami. Wszystkie procesy produkcyjne – od etapu pozyskiwania surowców poprzez ich przetwórstwo aż po dystrybucję i sprzedaż – odbywają się według Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności FSSC 22000 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Za promowanie międzynarodowych standardów zarządzania Mlekovita została nagrodzona za przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. podczas ubiegłorocznego Polskiego Dnia Jakości.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także