02.02.2020/14:29

Mobilne Outlety Biedronki ponownie wyruszyły na ulice i place mniejszych miast

Z nowym rokiem mobilne outlety Biedronki ruszyły w kolejną podróż po Wielkopolsce i Ziemi Lubuskiej. Będą oferować artykuły przemysłowe, które klienci będą mogli kupić po jeszcze niższych cenach.

Do soboty 1 lutego br. specjalne pojazdy oczekują na klientów na parkingach przy sklepach sieci Biedronka w Śremie, Strzelcach Krajeńskich i Kórniku. W miastach Wielkopolski można spotkać obecnie 3 ciężarówki otwarte od 10.00 do 19.00. Kolejne przystanki na trasie mobilnych outletów Biedronki zaplanowano również na luty, odwiedzą one między innymi Gorzów Wielkopolski, Skwierzynę,  Czarnków czy Rogóźno.

– Zdecydowaliśmy się rozwijać nasz koncept, ponieważ został pozytywnie przyjęty przez naszych klientów - letni test okazał się strzałem w dziesiątkę. Mobilne Outlety uzupełniają naszą ofertę wyprzedażową. Mieszkańcy Wielkopolski nie muszą już wybierać się specjalnie do Poznania do Outletu, to nasz sklep przyjedzie do nich. W 2019 roku odwiedziliśmy w ten sposób aż 32 miejscowości, niektóre kilkakrotnie – zapewnia Adam Rybczonek, regionalny menedżer ds.marketingu operacyjnego.

W ramach akcji przecenione produkty przemysłowe w bardzo atrakcyjnych cenach odwiedzą również mniejsze miejscowości. W zimowej edycji Wielkopolskę i Ziemię Lubuską będą odwiedzać trzy takie pojazdy. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści 15 palet towaru. 

Przyczepy przystosowane są do potrzeb klientów – znajdują się w nich terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą,  są ogrzewane i klimatyzowane.

Koncept mobilnych outletów pojawił się w wakacje minionego roku, o wielkim sukcesie namiotów wyprzedażowych. Produkty przemysłowe w ramach oferty Outlet Trucków można kupić w cenach do 70 proc. niższych niż regularne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.