06.03.2020/12:41

Muszkieterowie uruchomią 165. Bricomarche. To pierwszy market sieci w Koszalinie

Supermarket sieci Bricomarché w Polsce zostanie otwarty 11 marca. Grupa Muszkieterów zlokalizuje nowy sklep pod tym szyldem w Koszalinie. Dla mieszkańców oznacza to dostęp do 30 tys. produktów do domu i ogrodu, nowe miejsca pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta pochodzące z podatków oraz akcje społeczne. Będzie to już 15. sklep sieci w województwie zachodniopomorskim.

– Cieszymy się, że mieszkańcy Koszalina zyskają wkrótce bezpośredni dostęp do oferty produktowej Bricomarché. W asortymencie naszego supermarketu klienci znajdą około 30 tysięcy produktów z 4 działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Ponadto sklep zaoferuje fachowe doradztwo pracowników – mówi Krzysztof Grześków, właściciel sklepu Bricomarché w Koszalinie.

To trzeci market przedsiębiorcy pod szyldem Bricomarché. Obiekt w Białogardzie ruszył w 2005 r., a market w Świdwinie w 2008 r.

Powierzchnia pierwszego supermarketu Bricomarché w Koszalinie wyniesie 2 tys.mkw. W jego pobliżu zlokalizowana zostanie wiata ogrodowo-budowlana licząca 450 mkw oraz parking dla klientów, który pomieści ponad 100 samochodów. Klienci koszalińskiego Bricomarché będą mogli skorzystać z dodatkowych usług, takich jak: cięcie blatów i płyt oraz transport zakupów pod wskazany adres. Oprócz standardowego sposobu dostawy sklep zaoferuje także transport HDS, czyli ciężarówką z wysięgnikiem prosto na miejsce budowy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.