14.11.2019/11:39

Na otwarcie pierwszego Primark trzeba jeszcze poczekać

Associated British Foods, właściciel marki Primark poinformował, że otwarcie pierwszego salonu w Polsce nastąpi wiosną 2020 roku.

Jak pisaliśmy wcześniej, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie uruchomi swój pierwszy polski sklep w warszawskiej Galerii Młociny. Na klientów będą czekać dwa piętra sklepu z ofertą odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Z informacji serwisu gazeta.pl wynika, że pierwszy sklep Primark zostanie otwarty wiosną 2020 roku. Nie wykluczone, że sklepy znanej sieciówki pojawią się też w kolejnych miastach w Polsce.

Primark to marka, która ma ponad 350 sklepów, z czego większość znajduje się w Wielkiej Brytanii. Sukces zawdzięcza modnym ubraniom w atrakcyjnych cenach. Sieć sklepów oprócz ubrań i obuwia, oferuje również bieliznę, odzież sportową, akcesoria, kosmetyki oraz wyposażenie domu. Tak szeroki asortyment tłumaczy potrzebę zagospodarowania na sklep ogromnej powierzchni centrum handlowego.

Serwis theguardian.com podaje z kolei, że Primark nie tylko ma zadebiutować w naszym kraju, ale i zwiększyć ekspansję w USA. W nadchodzącym roku sieć odzieżowa planuje otwarcie 19 sklepów na całym świecie, w tym w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.