29.11.2017/15:38

Na Politechnice Warszawskiej stanął pierwszy na świecie automat do kebabów

Na Politechnice Warszawskiej stanęła maszyna vendingowa, sprzedająca gorące kebaby. Studenci oblegają urządzenie, a jego twórca szuka inwestora i planuje masową produkcję – informuje Metro Warszawa.

Kebaby są przygotowywane w stacjonarnej restauracji i uzupełniane dwa razy dziennie. W automacie przechowywane są w warunkach chłodniczych i podgrzewane w specjalnym systemie grzania do postaci „gorącej i chrupiącej”. Koordynator projektu Kebs&GO! Szymon Skrzypiec powiedział w rozmowie z Metrowarszawa.pl, że „padło na kebab”, ponieważ jest najpopularniejszym posiłkiem studentów.

Młody przedsiębiorca zapewnia, że pojawia się mnóstwo ofert, także z innych uczelni. Trwają negocjacje z potencjalnymi inwestorami, ponieważ prototyp powstał ze środków własnych, a do uruchomienia produkcji seryjnej potrzebny jest zastrzyk finansowy.

Czytaj więcej na Metrowarszawa.pl

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.