23.02.2017/12:36

Na stołecznym Okęciu BagPol rzuca rękawicę Eurocashowi

Specjalizująca się w nabiale hurtownia BagPol rozwija asortyment i przenosi działalność cash & carry do większego obiektu. Otwarcie nowej hali na Giełdzie Okęcie już 4 marca – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

BagPol wynajął obiekt, w którym do końca grudnia 2016 roku funkcjonowała hala cash & carry należąca do konkurencyjnej firmy Duo Tes. Zaledwie kilka metrów dalej znajduje się hurtownia Eurocashu (dawna Batna).

Dużo większy wybór

Pierwsi klienci wejdą do nowej hali BagPolu o 2 nad ranem 4 marca. Na powierzchni 3000 mkw. zastaną rozszerzony asortyment – hurtownik wprowadził warzywa i owoce (na razie 50 indeksów z Giełdy na Broniszach), chemię gospodarczą i kosmetyki wiodących marek (m.in. NIVEA, Velvet Care i Inco Veritas), jak również pełne spektrum alkoholi, od piwa po mocne trunki (200 indeksów). Łącznie oferta liczy 12 000 SKU, ale będzie rozbudowywana, bo hurtownik chce przyciągnąć klientów szerokim, dużo szerszym niż oferuje konkurencja, asortymentem.

– Niespodzianką dla klientów pamiętających czasy Duo Tes będzie znacznie trzy razy większy wybór nabiału, który odpowiada za połowę naszych obrotów. Celujemy w rozbudowany asortyment w każdej kategorii, np. kończymy negocjacje z przedstawicielem producenta znanej ukraińskiej wódki, której na razie nie można kupić w Polsce. Klienci znajdą u nas wiele nowości i serii limitowanych – mówi portalowi wiadomoscihandlowe Dominik Rożek odpowiedzialny w BagPolu za otwarcie obiektu.

Konkurs na otwarcie

W nowej hali pracę znajdzie 30 osób, do dyspozycji klientów będzie sześć kas. – Będziemy konkurować jakością obsługi. A klienci okolicznych hal bardzo narzekają na kolejki. Poza tym będziemy czynni w godzinach 2-20, czyli detaliści przyjeżdżający nad ranem po zaopatrzenie u nas zrobią zakupy godzinę wcześniej niż w innych halach działających na terenie Giełdy. Dla kogoś, kto o szóstej rano musi otworzyć sklep ta godzina różnicy ma kolosalne znaczenie – mówi nam Dominik Rożek, który do BagPolu przeszedł z Eurocashu, gdzie przepracował 10 lat, z czego pięć na stanowisku kierownika hali sąsiadującej z BagPolem.

W związku z otwarciem nowej hali BagPol przygotował promocję z nagrodami o wartości 100 000 zł. - Klient, który w okresie od 4 marca do 4 czerwca kupi u nas określone produkty za największą kwotę otrzyma samochód. Prawdopodobnie będzie to Toyota Aygo (wartość rynkowa około 35 000 – 40 000 zł – red.). Ufundowaliśmy także m.in. skutery, telefony i telewizory – mówi Rożek. Hurtownia cash & carry obsługuje 300 klientów, firma szacuje, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia nowego obiektu uda jej się pozyskać kolejnych 300.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Bolek 28.06.2019

    Pracownicy minimalna krajowa reszta pod stołem w ratach.

  • Adam 08.03.2017

    Na pewno wpadne po ukrainska wodke ;) Zycze powodzenia!

  • Szarak 25.02.2017

    Wielkie rzeczy się mówi o nowych klientach handlu indeksach tylko niech wielki bagpol nie zapomina że głównym filarem firmy są pracownicy którzy chcą godnych wynagrodzeń za swoją pracę a nie umów na najniższej krajowej gdzie z takimi umowami to się nawet żelazka na raty nie kupi . indeksy promocje nic nie dadzą jak nie będzie pracowników do pracy zapamiętajcie to sobie wyzyskiwacze

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.