11.12.2017/12:11

Nadchodzi czas polskich słodyczy i przekąsek! [WIDEO]

- Nadchodzi czas dla polskiej branży słodyczy i przekąsek - zapowiada w rozmowie z wiadomoscihandlowe.pl Czesław Siekierski przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi PE.

Jak tłumaczy Czesław Siekierski, rynek może skorzystać ze wspólnego rynku europejskiego. - Sektor świetnie odnalazł się na europejskim rynku - komentuje. 

Perspektywiczny jest także wzrost światowych rynków, a także zmiana zachowań konsumentów. - Rośnie potrzeba zwiększenia jakości wyżywienia, jego atrakcyjności i zabezpieczenia pewnych potrzeb związanych ze specyfiką rynku - dodaje.

- Sektor żywnościowy, a sektor przekąsek i słodyczy przede wszystkim, musi odpowiedzieć na potrzeby konsumentów. Jest zapotrzebowanie na Wasze produkty! - podsumowuje Czesław Siekierski.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Menago 11.12.2017

    Ten politykier raczej nie wie do kogo należą czołowe firmy z branży słodyczy i słonych przekąsek...więc podpowiem, polskie nie są. Przykładowo w słonych Lays amerykańskie, Lorenz niemieckie , Intersnack/Felix niemieckie czyli pewnie z 90% rynku...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.