03.09.2013/13:59

Nagrody i dyplomy na Biesiadzie Specjału

30 sierpnia na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się druga edycja plenerowej Biesiady handlowej zorganizowanej przez PPHU Specjał i PSH Nasz Sklep. Ofertę zaprezentowało ponad stu wystawców.

Biesiada rozpoczęła się Walnym Zebraniem Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep. Potem odwiedzający mogli skorzystać ze specjalnych rabatów i promocji. Podczas spotkania wręczono nagrody i dyplomy franczyzobiorcom, którzy wykazują aktywność w działaniach marketingowych sieci. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Bewa s.c. A. Chudzikiewicz, E. Jandziś w Dynowie; Perfekt Plus Krzysztof Paściak w Bachórzu; PPHU Madej Marcin Madej w miejscowości Knapy; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Strzyżowie; FU Wolant Paweł Wolanin w Niebocku. Wyróżnienia za wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości otrzymali: Gminna Spółdzielnia „SCh” w Rymanowie; FPUH Ekomar Marek Barczak w Wysokiej Głogowskiej; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Głogowie Małopolskim; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Grodzisku Dolnym; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Ropczycach; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Leżajsku; Handel i Usługi Transportowe Jerzy Baran w miejscowości Kliszów; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Harasiukach; Sklep Spożywczo- Przemysłowy Piotr Chorzępa w miejscowości Trzeboś. Zakończeniem części handlowej był pokaz barmański przygotowany przez firmę CEDC Polska wraz z degustacją. Wieczór upłynął pod znakiem biesiady.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.