25.08.2017/07:53

Shoprite, największa sieć sklepów spożywczych z RPA, rozważa wejście do Polski!

Firma Shoprite, prowadząca największą sieć supermarketów w RPA, zamierza przetestować polski rynek handlowy - donosi "Puls Biznesu". Na razie nie wiadomo, czy południowoafrykański gigant zamierza rozwijać sklepy spożywcze w Polsce od zera, czy może planuje wejście na nasz rynek poprzez przejęcie.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Recepta 28.07.2021

  W jednej wypowiedzi aż SIEDEM (7) razy słowo PIS. Ktoś ewidentnie przedawkował TVNy.

 • PIS szkodzi Polsce 28.08.2017

  PIS niszczy Polskę i zdradził Polaków. PIS nie obiecał przed wyborami dyktatury którą teraz wprowadza. Nie mówił też o SKOKU na kasę - tysiące pisowskich Misiewiczów opanował spółko państwowe. A jaki model gospodarczy chce PIS wprowadzić - dokłądnie taki jak za komuny. Gdzie gospodarka jest państwowa i kontrolowana przez aparatczyków partyjnych - kiedyś z PZPR a teraz z PISu. Nie takiej Polski chcemy i PIS, który niszczy Polskę niech nie gada głupstw o jakimś wstawaniu z kolan. Pis doprowadza do tego, że Polska jest coraz bardziej samotna w Europie i niedługo będziemy musieli sami stawić czoło w Rosji bo wszystkich poobrażamy.

 • adsenior 25.08.2017

  Kolejny przykład, że Polska jest traktowana jak post-kolonia, jak kraj li tylko do rynku zbytu i drenażu kapitału.

 • Krzysztof Kornatowicz 25.08.2017

  Tak mała ilość komentarzy świadczy o analfabetyzmie politycznym polskiego społeczeństwa, które nie zdaje sobie sprawy,CO DAL PAŃSTWA ZNACZĄ FILARY JEGO PAŃSTWOWOŚCI, jakimi są ; handel, bankowość, przemysł, rolnictwo ! Nie ma suwerennego, wolnego państwa, bez tych filarów ! Teraz zwrócę się do osób starszych - było to o tą Polskę walczyć,tracąc miliony jej wspaniałych, młodych synów, jak widzicie polski handel w rękach Niemców, jak widzicie polski przemysł, banki w rękach Niemców, jak widzicie folksdojczy(PO i Nowoczesne.PO)w ławach poselskich wyszydzających reperacje wojenne, które Niemcy wypłaciły wszystkim, poza Polską ?! Było to nadstawiać za Polską życie,tracić w walkach młodych, pięknych przyjaciół, braci, siostry, skoro minister w polskim rządzie mówi o Polsce,że to chu..,dup..i kamieni kupa,po 28 latach rządów zdrajców z różnych frakcji POlitycznych,na które głosują przecież sami Polacy, z wydrukowaną im świadomością Polityczną,przez sprostytuowane polskojęzyczne szkopskiemedia

 • bambus 25.08.2017

  tam gdzie ja byłem
  te sklepy nazywane są
  ŚMIERDUCHAMI.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.