21.01.2021/15:01

Napad na konwojenta pod sklepem Biedronki

Policja ściga napastników, którzy w sobotę pod sklepem Biedronki przy ul. Ogrodowej w centrum Łodzi napadli na konwojenta i zrabowali 2,8 mln zł - podaje dzienniklodzki.pl.

Napadu dokonano około godz. 18 pod sklepem sieci Biedronka mieszczącym się w zabytkowym budynku dawnego imperium przemysłowego Izraela Poznańskiego, w pobliżu Centrum Handlowego Manufaktura - czytamy na portalu dzienniklodzki.pl.

Sprawcy zaatakowali konwojenta, który wychodził ze sklepu z utargiem. Mężczyzna został uderzony i obezwładniony, sprawcy zabrali torbę z pieniędzmi. Jak podaje dzienniklodzki.pl, pojawiły się też informacje (których śledczy na tym etapie dochodzenia nie potwierdzają), że bandyci dodatkowe worki z pieniędzmi wyciągnęli z samochodu konwojenta - podaje dzienniklodzki.pl.

W sprawie tej trwa intensywne śledztwo prowadzone przez policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź – Śródmieście. Świadkowie oraz wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łodzi pod numerami telefonów 47 841 14 50 w godzinach 8.00 16.00 oraz całodobowo 47 841 22 50 lub numerem alarmowym 112 – informuje Katarzyna Zdanowska z KMP w Łodzi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także