12.03.2021/14:13

Netto może przejąć 300 sklepów Tesco w Polsce. Zgoda UOKiK jest bezwarunkowa!

Duńska sieć dyskontów Netto otrzymała od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodę na przejęcie 301 sklepów należących do Tesco Polska. Z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl wynika, że zgoda urzędu jest bezwarunkowa.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • hosta 15.03.2021

    Kolejny dyskont w Polsce. Najblizsze prawdziwe delikatesy z zywnoscia wysokiej jakosci i z szerokim wyborem produktow spozywczych , znajduja sie w Berlinie. Nawet w Warszawie nie ma juz ani jednych delikatesow.

  • Weteran 13.03.2021

    Komu potrzeba aż tak dużo sklepów netto w niektórych miejscowościach jest ich przesyt i nie są to sklepy zbyt ciekawe w swoim asortymencie i ceny też nie powalają nie wróżę im dużych zysków

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także