27.03.2020/12:07

Netto Polska ogranicza limit klientów w sklepach. Konkurencja obostrzenia już wprowadziła

W związku z epidemią koronawirusa, sieć handlowa Netto poinformowała o możliwości ograniczenia liczby osób robiących zakupy na terenie swoich sklepów. W razie konieczności, wprowadzony zostanie limit 50 klientów przebywających jednocześnie w danej placówce. Rozwiązanie ma na celu zapewnienie przestrzegania minimalnych odległości między osobami w sklepie i zwiększenie ich bezpieczeństwa.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Antyabsurd 05.11.2020

  Netto omijać szerokim łukiem. Wytyczne z GIS dla wszystkich placówek są takie same, lecz Netto wprowadza swoje bezprawne. Nie chcą wpuszczać np. matki z dziećmi? Dziecko to nie klient. Co ma zrobić matka z dziećmi, jak nie może zostawić samotnie w domu lub nie ma nikogo do pilnowania? Tylko w Netto takie cyrki. Trzeba to bezprawie zgłosić do odpowiednich organów. Bojkotować to Getto.

 • zirytowany klient 30.03.2020

  Sklep nr 150 - za każdym razem trafiam na brudne koszyki. Całe szczęście, że po drugiej stronie ulicy jest Kaufland!

 • MOJ NICK 27.03.2020

  A kiedy naprawde zadbają o bezpieczeństwo? Dla klienta nie mają odkażaczy, jak ma konkurent. A te kasierki za tymi śmiesznymi przegródkami to biedne dziewczyny. Przegródki nie ochroną bo są zakrótkie. A kasierki schylają sie po pieniędze bo niema okienek. Kasierki bez masek.

 • Człowiek 27.03.2020

  Byłem dziś u nich na zakupach. Bo w Biedronce i łidlu mieli przerwe. Więcej nie pójdę i nie poleczm innym. Nie mają przy wejściu ani żadnych odkażaczy ani rękawiczek jednorazowych!!! Nawet przy pieczywie! Żenada.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.