15.11.2019/09:53

Netto wprowadza kartę klienta dla przedsiębiorców i instytucji

Netto oferuje przedsiębiorcom oraz instytucjom specjalne konto z limitem kredytowym i przypisaną do niego kartą klienta „Czas na biznes”. Oferta kierowana jest do właścicieli firm oraz pracowników jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli i różnych instytucji. Mogą oni odroczyć płatność za firmowe zakupy.

Karta klienta „Czas na biznes” to nowa forma współpracy z Netto, dostępna dla firm i instytucji. Daje możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności i automatycznego fakturowania za zakupy we wszystkich sklepach Netto w Polsce.

– Takie rozwiązanie pozwala na lepsze planowanie budżetu i zaoszczędzenie czasu przy wielokrotnym dokonywaniu zakupów. Zarówno uczestnictwo w programie, jak i sama karta są całkowicie bezpłatne – informuje Janusz Stroka, dyrektor generalny Netto Polska.

Aby założyć kartę klienta „Czas na biznes”, wystarczy wypełnić specjalny formularz, zawierający podstawowe dane rejestracyjne i kontaktowe. Po podpisaniu umowy karta klienta zostanie wygenerowana i wysłana kurierem pod adres firmy.

– Pierwszą i najważniejszą korzyścią posiadania karty „Czas na biznes” jest możliwość dokonywania bezgotówkowej płatności za zakupy we wszystkich sklepach Netto w Polsce. System będzie wyręczał klienta w fakturowaniu. Dokumenty będą generowane automatycznie i wysyłane pod wskazany adres e-mail – mówi Janusz Stroka, dyrektor generalny Netto Polska.

Limit kredytu kupieckiego uzależniony będzie od potrzeb danego klienta oraz analizy ryzyka, przeprowadzonej przez Netto. Gdy w trakcie korzystania z programu okaże się, że nałożony na początku limit jest niewystarczający, posiadacz karty może wnioskować o zmianę jego wysokości. Sam limit odnawia się po każdorazowym opłaceniu faktury, także przed terminem jej wymagalności.

– Program „Czas na biznes” to z naszej strony odpowiedź na zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę ze strony firm i instytucji, które często zwracają się do nas z pytaniami o bardziej elastyczne możliwości współpracy – dodaje Janusz Stroka. – Korzystanie z naszej karty i kredytu kupieckiego bez opłat, prowizji i odsetek zapewnia im wymierne oszczędności, także czasowe, wygodę, szybkość transakcji i porządek w fakturowaniu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.