28.02.2020/16:13

Nie używasz? Wymień się – CH Auchan w Piasecznie rusza z cyklem Sąsiedzkie wymianki

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje cykl „Sąsiedzkich wymianek”, podczas których jedni będą mogli pozbyć się rzeczy, których już nie potrzebują, a inni zyskać nowe ubrania, książki czy zabawki.

W odpowiedzi na ekologiczne trendy centrum w Piasecznie postanowiło umożliwić klientom wymianę różnych przedmiotów. „Wymianki po sąsiedzku” rozpoczną się w sobotę 14 marca. W tym czasie mieszkańcy Piaseczna będą mogli wymienić się ubraniami i dodatkami odzieżowymi. Można przynieść rzeczy damskie, męskie jak i dla dzieci. Na miejscu zostaną ustawione wieszaki i stoły, żeby móc dobrze wyeksponować przekazane do wymiany rzeczy i wygodnie wszystko obejrzeć. Dodatkowo zostanie przygotowana strefa ubrań i dodatków vintage, które będzie można na miejscu zakupić.

Kolejna odsłona sąsiedzkiego cyklu to wymiana roślin połączona ze zbiórką elektrośmieci. W sobotę 10 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można otrzymać roślinę doniczkową za używany sprzęt elektroniczny. Ale to nie wszystko. Będzie można również wymienić się z sąsiadami roślinami przyniesionymi z domu. Wystarczy przynieść roślinę, która na przykład za bardzo się rozrosła, albo podzielić się młodymi sadzonkami, ustawiając je na specjalnym regale.

W kolejnych wymianach będzie można zamieniać się m.in. książkami i zabawkami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.