12.09.2021/14:23

Nie wykryto sprawców dewastacji dyskontu koparką. Prokuratura kończy śledztwo

Z powodu niewykrycia sprawców prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie kradzieży pieniędzy z bankomatu w podwarszawskich Mościskach – podaje portal tvn24.pl.

Przed Wielkanocą złodzieje wjechali koparką do marketu przy ulicy Estrady w Mościskach pod Warszawą i wyrwali na zewnątrz bankomat z gotówką. Straty i wyrządzone przez nich szkody szacowane są na około 260 tys. złotych.

Sprawcy roztrzaskali maszyną budowlaną wejście do sklepu i zniszczyli elewację budynku. Ukradli też kasetkę z gotówką z rozerwanego bankomatu. Urządzenie zostało porzucone nieopodal sklepu, a w pobliżu policjanci znaleźli uszkodzoną koparkę.

Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowała portal tvn24, że w sprawie wydano postanowienie o umorzeniu z uwagi na niewykrycie sprawcy przestępstwa. Wykonane czynności dowodowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców. - Sprawa jednakże pozostaje w zainteresowaniu organów ścigania. W przypadku uzyskania nowych dowodów postępowanie zostanie podjęte - dodała.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także