25.04.2020/14:04

Nieprawidłowe oznaczenia produktów w sieci Biedronka. Unijna komisarz zabrała głos

Unijna komisarz ds. zdrowia Stela Kiriakidu odpowiedziała na pytanie polskiego europarlamentarzysty Kosmy Złotowskiego (Prawo i Sprawiedliwość/Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy) w sprawie "błędnego oznaczania kraju pochodzenia warzyw i owoców w sklepach sieci Biedronka, należącej do Jeronimo Martins".

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • ZAWIEDZIONY 27.04.2020

    BLE BLE NIEMA ZDECYDOWANEJ ODPOWIEDZI ŻE JEST TO NADUŻYCIE MUSI BYĆ KARALNE,UNIA ZA WSZYSTKO NAS KAŻE POLSKĘ.DALEJ DWIE JAKOŚĆ ŻYWNOSCI WSCHÓD ZACHÓD.NA NASZE KONTO CHCĄ SPROWADZAĆ SYF ZMODYFIKOWANY.

  • Praktyk 27.04.2020

    tak zdecydowanie jest to teraz najwazniejsze. Sieci ledwo wychodza na plus ze strata marzy a od kwietnia obrotow z ogromnymi dodatkowymi kosztami.... teraz wszystkie rece na poklad, oznaczenia na produktach najwazniejsze. Mam nadzieje, ze Unia nie przetrwa tego kryzysu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.