18.02.2020/10:05

Nowa akcja lojalnościowa w sieci E. Leclerc

E. Leclerc wprowadził akcję, w ramach której klienci mogą kolekcjonować spinnery, naklejki oraz otrzymać rabat uprawniający do zakupu poduszek z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol”. Kampania potrwa od 18 lutego do 20 kwietnia.

Po sukcesie ubiegłorocznej akcji lojalnościowej z pluszakami „Zwierzęta Świata” oraz w odpowiedzi na jej pozytywne przyjęcie przez klientów E.Leclerc, sieć powraca do tego rodzaju projektu, realizując go w nowej odsłonie. Tym razem bohaterami kampanii są postaci z „Psiego Patrolu”.

Za wydane 40 zł w sklepach E.Leclerc, klienci otrzymają saszetkę zawierającą spinner, naklejkę oraz znaczek bonusowy. Zebranie czterech takich znaczków na specjalnej ulotce umożliwi zakup poduszek-maskotek, na których znajdują się bohaterowie „Psiego Patrolu” w cenie 29,99 zł (pełna cena to 79,99 zł).

Do 6 kwietnia bieżącego roku klienci mogą zbierać znaczki bonusowe. Wszystkie artykuły związane z akcją, w tym poduszki z bohaterami „Psiego Patrolu”, będą dostępne do 20 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.