05.08.2018/10:29

Nowa drogeria sieci Jawa w Olecku już otwarta

Sieć drogerii Jawa powiększyła się o kolejną placówkę. Otwarto ją w Olecku. To pierwsza drogeria spod tego szyldu w mieście.

Drogeria własna sieci funkcjonuje w nowym centrum handlowym przy Alei Zwycięstwa 12. To ósma drogeria Jawy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W dniu otwarcia na klientów czekały upominki, promocje specjalne oraz rabaty. Dodatkowo w strefie makijażu prowadzone były konsultacje kosmetyczne oraz bezpłatne makijaże. Nowa drogeria Jawa w Olecku ma powierzchnię 143 mkw. W Drogerii na stałe znajdzie się kącik makijażowy.

Otwarcie w Olecku poprzedzone było działaniami reklamowymi: dedykowany kolportaż gazetki promocyjnej, dystrybucja ulotek oraz płatne działania reklamowe na Facebook’u. W związku z otwarciem nowego punktu już niebawem będą mogli skorzystać z dodatkowych promocji 2+2 za 2 grosze, gdzie przy zakupie czterech produktów, za dwa najtańsze można zapłacić łącznie 2 grosze. Akcja promocyjna dotyczy kosmetyków do ciała, dłoni, stóp  (7-21.08) i włosów (22.08-4.09).

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997r. Celem firmy było stworzenie marki, która będzie oferowała swoim klientom duży wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach. W drogeriach Jawa można znaleźć wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez  kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.

Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 38 drogerii własnych i 9 franczyzowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.