08.06.2018/11:00

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz kandydatką do rady nadzorczej Tarczyńskiego

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz może znaleźć się w radzie nadzorczej firmy Tarczyński. Jej kandydaturę zgłosił jeden z akcjonariuszy spółki, Aviva OFE Aviva BZ WBK.

Wspomniana kandydatura została zgłoszona w związku ze zwołaniem na dzień 11 czerwca br. zwyczajnego walnego zgromadzenia, przewidującego w swym porządku obrad podjęcie uchwały w sprawie zmian w składzie rady nadzorczej Tarczyńskiego.

Sudzińska-Amroziewicz od 2017 r. jest członkiem rady nadzorczej i komitetu audytu w Vistula Group. W latach 2007-2016 była wiceprezesem Aviva Tuo, a dodatkowo w latach 2014-2016 sprawiwała stanowisko dyrektora ds. analiz danych i predykacji biznesowych w spółce Aviva.

W przeszłości związana była także z Commercial Union PTE BPH CU WBK (wiceprezes), Commercial Union (członek zarządu, dyrektor finansowy), CU TU Na Życie i firmie Arthur Andersen.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.