10.09.2021/13:18

Nowa kategoria produktowa w marce Bobini Baby

Rynek kapsułek do prania przeżywa bardzo dynamiczny rozwój, odpowiadając tym samym na zmiany, jakie zachodzą w naszej codzienności – żyjemy szybko, szukamy wygody, kompleksowego działania.  Ten bardzo atrakcyjny i perspektywiczny segment, wykazujący się stałymi wzrostami, stanowi naturalny kierunek rozwoju dla marki Bobini Baby. Płyny i żele do prania oraz płyny do płukania Bobini Baby mają ugruntowaną pozycję rynkową od wielu lat. Kontynuując tradycję marki w tej kategorii, aktualnie rozszerzamy asortyment wprowadzając na rynek kapsułki do prania Bobini Baby dostarczając naszym konsumentom produkt najwyższej jakości, skuteczny a zarazem przyjazny środowisku.

Zastosowana technologia pozwoliła zamknąć w 3-komorowej kapsułce Bobini Baby idealnie odmierzoną dozę składników piorących. Sam kształt pojedynczej kapsułki jest innowacyjny i wyróżniający się – został zaprojektowany w formie przypominającej zanurzoną w wodzie koszulkę. Stanowi to nawiązanie do przeznaczenia produktu i dodatkowo wyróżnia go na tle dostępnej na rynku oferty. Zarówno formuły piorące naszych kapsułek, jak również ich kształt oraz design opakowania powstały w naszych własnych działach R&D i graficznym więc od początku do końca nadzorowaliśmy proces wdrożenia.

Receptury żeli wypełniających wnętrze Hypoalergicznych kapsułek do prania Bobini Baby zawierają kombinację 7 enzymów, które wykazują kompleksowe i wysoce skuteczne działanie piorące oraz odplamiające. Jest to szczególnie doceniane przez konsumentów, kiedy dziecko wchodzi w etap nauki samodzielnego jedzenia czy korzystania z toalety. Siła działania nowego produktu do prania uzupełniona została o składniki, które jednocześnie dbają o delikatne włókna, wygładzają tkaniny i chronią kolory. Kapsułki zapewniają efektywność prania, pielęgnację ubrań i świeżość. Rekomendowany zakres temperatur użycia to już od 20°C aż do 95°C – rozpiętość jest duża, więc pozwala na bardzo szerokie stosowanie.

Podobnie jak inne detergenty naszej marki także hypoalergiczne kapsułki do prania Bobini Baby zostały stworzone z myślą o praniu ubranek dzieci już od pierwszych dni ich życia. Produkt jest polecany również do pielęgnacji odzieży osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.  Został on kompleksowo przebadany dermatologicznie, a wyniki badań były pozytywnie ocenione przez lekarza dermatologa. Kapsułki nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i stanowią odpowiedź na oczekiwania wegan. 

Istotnym aspektem jest także samo opakowanie. Nasze kapsułki do prania są pakowane w torebce strunowej wykonanej z monomateriału, co sprawia, że w 100% nadaje się ona do recyklingu. Ekonomiczne opakowanie mieści w sobie 24 kapsułki.

Wiemy, że konsumenci doceniają jakość gwarantowaną przez detergenty Bobini Baby. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie dla Płynu do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych z mleczkiem bawełnianym 2 l, które zdobył w konkursie Złoty Paragon 2021 Nagroda Kupców Polskich. Co istotne, jest to wyróżnienie na tle całej kategorii „środki do prania” – bez podziału na te przeznaczone do pielęgnacji ubrań dziecięcych i na użytkowane przez dorosłych. W portfolio Bobini Baby znajdują się także proszki do prania w wersji uniwersalnej i do kolorów oraz żel do prania dla całej rodziny. Naturalnym uzupełnieniem tej gamy produktów jest także koncentrat do płukania. Rozszerzając asortyment detergentów Bobini Baby o kapsułki do prania oferujemy naszym konsumentom kompletną ofertę produktową. Finalnie to konsumenci decydują, czy użyć proszku do prania, płynu lub żelu a może kapsułki którą właśnie otrzymują od Bobini Baby.

Naczelnymi wartościami dla marki są jakość, bezpieczeństwo i skuteczność – rozwój asortymentu środków piorących został planowany z ich pełnym poszanowaniem. Stąd spójne dla całej kategorii claimy o hypoalergiczności, potwierdzonych w badaniach dermatologicznych i rekomendacji użycia do prania ubranek dzieci już od pierwszego dnia życia. Dodatkowo produkty są polecane do prania odzieży osób o skórze wrażliwej. Ich skuteczność opiera się na składnikach dostosowanych do konkretnych receptur, dlatego w detergentach Bobini Baby można spotkać naturalne mydło marsylskie, mleczko bawełniane czy kompleksy enzymów.

Oczywiście Bobini Baby to nie tylko detergenty, ale także kosmetyki i środki higieniczne. W portfelu produktów kąpielowych znajdują się żel do mycia ciała i włosów, szampon z funkcją płynu do kąpieli oraz płyn do kąpieli z oliwką. Uzupełnienie linii stanowi mleczko do ciała, które jest idealne do delikatnych masaży maleństwa kończących codzienny rytuał kąpieli

W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór chusteczek nawilżanych – z wit. E, Sensitive oraz Hypoalergiczne – oraz podkłady higieniczne. Już wkrótce na półkach pojawi się także kolejna nowość, którą są chusteczki wodne. Tu także marka idzie z trendami, a nawet o krok dalej, bo oprócz krótkiego i prostego składu – w 99% opartego na wodzie, bez perfum i alkoholu – produkt wyróżnia się biodegradowalną włókniną, z której zrobiona jest chusteczka, oraz nadającym się do recyklingu opakowaniem z monofolii.

Tak bogaty asortyment, zabezpieczający szerokie potrzeby, to istotny wyróżnik Bobini Baby. Celem dla marki jest dostarczanie konsumentowi najwyższej jakości produktów i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom.

Więcej infotmacji pod linkiem: https://globalcosmed.eu/pl/ 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także