27.01.2020/12:42

Nowa promocja w Biedronce: produkty z bliskim terminem ważności o 50 proc. tańsze

Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen produktów z bliskim terminem przydatności. Już od 27 stycznia klienci 36 sklepów sieci Biedronka w województwie mazowieckim będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50 proc. cenach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • retm 09.02.2020

  To nie jest zanda "promocja" tylko wyprzedaz. Promocja sluzy do promowania, a wyprzedaz do pozbywania sie. Przeceny zywnosci wymusza Unia Europejska w ramach walki z ogromnym marnowaniem jedzenia przez sieci handlowe.

 • Smutna prawda 28.01.2020

  Produkty spożywcze takie jak mięso, wędliny czy nabiał nawet mając długi termin przydatności do spożycia do takowego się nie nadają.
  Opakowanie mięsa tuż po przyniesieniu do domu, w temperaturach na zewnątrz bliskich zeru, jest spuchnięte i nadaje się tylko do śmieci.
  Nie wspominając już o smrodzie jaki wydobywa się z "mięsnych" lodówek. Odrzuca od jakichkolwiek zakupów.

 • ukrywania prawda o biedronce 28.01.2020

  Brawa dla tych którzy mają racje tak jak opinia osoby "Wioletta" - że ich produktów nawet za darmo nie warto byłoby przyjąć - zgadzam się z tym niestety w 100% gdyż sam cokolwiek kupiłem z produktów do spożycia - nadawało się tylko na straty lub do wyrzucenia na śmieci. Nie lubię Biedronki gdyż naprawdę kojarzy się z tym co najgorsze - sprzedają tam zawsze i od zawsze w minimum 80/90% śmieci, najgorsze produkty, szkodliwe, niesmaczne, po prostu nic nie warte - jeszcze artykuł w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej Biedronka która dołącza do przeceniania swoich śmieciowych produktów aby mniej tracić, oraz dalej prowadzić swoje działania przestępcze. Paradoks kolejny gdyż Biedronka sprzedaje do spożycia produkty śmieciowe nadające się na straty lub wyrzucenia - jeszcze kupujący tam płacą za to - czyli płacą za śmieci które nigdy nie powinny być dopuszczane do spożycia przez ludzi. Biedronka to najniższa z możliwych marna jakość swoich produktów do spożycia, i nie tylko...

 • Wioletta 28.01.2020

  Ich produktów nie chciałabym nawet za darmo!!!

 • Łukasza 27.01.2020

  W Auchan takie produkty można kupić przynajmniej już od roku więc to żadna nowość.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.