25.10.2018/15:12

Nowe sklepy debiutują w krakowskim pasażu Tesco

27 października w Pasażu Tesco w Krakowie przy ul. Kapelanka 54 odbędzie się „Parapetówka z gwiazdami”. To wydarzenie organizowane z okazji otwarcia nowych sklepów w Pasażu.

- W ostatnich miesiącach Pasaż Tesco w Krakowie w ramach rozbudowy i modernizacji powiększył się o atrakcyjnych najemców takich jak H&M, Martes Sport, Rossmann czy Media Expert. Dzięki temu klienci mają możliwość zrobienia szybkich i kompleksowych zakupów w przyjaznym sąsiedzkim otoczeniu – mówi Łukasz Kędzior, marketing manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Za koncepcję, organizację i komunikację eventu odpowiada agencja Testa Communications.

Pasaże Tesco to 51 centrów handlowych zlokalizowanych w całej Polsce, należących do Tesco Polska. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.