28.05.2020/09:43

Nowe sklepy Spar w Poznaniu i Częstochowie

Trzy nowe sklepy w Poznaniu i jeden w Częstochowie otworzył Spar jednego dnia. W ostatnim tygodniu maja 2020 r. pod nowym szyldem zaczęły działać sklepy należące wcześniej do sieci Piotr i Paweł.

Nowe sklepy Spar w Poznaniu i Częstochowie, podobnie jak inne placówki przejęte przez Spar Group zarządzane są przez Wasz Sklep Spar. Powstały w wyniku procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł. 

–  Nowe placówki przebudowaliśmy z myślą i troską o zadowolenie oraz wygodę naszych klientów – chcemy zapewnić im doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. W naszej sieci skupiamy się na tym, aby oferować najlepszej jakości artykuły i świeże produkty w atrakcyjnych cenach – dlatego m.in. w sklepie przy ul. Promienistej w Poznaniu na ponad 18 tysięcy produktów w ciągłej sprzedaży, około 1/3 stanowią produkty świeże – powiedział Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

W nowych placówkach dostępna jest usługa zakupów online z dowozem do klienta, a dwa świeżo otwarte sklepy udostępniają dodatkowo specjalne miejsca dedykowane usłudze Spar Drive (odbiór zamówionego przez internet zamówienia). 

W 2020 roku ma zakończyć się proces rebrandingu wszystkich sklepów Piotr i Paweł.  Spar chce mieć w Polsce około 400 sklepów w ciągu 5 lat. Nowe sklepy powstaną na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.