23.11.2020/11:36

NOWOŚĆ HELIO Natura bez konserwantów!

So Soft! to innowacyjna linia znanej i lubianej, polskiej marki HELIO, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów, poszukujących wyjątkowo miękkich i soczystych suszonych owoców z naturalnie dobrym składem.

So Soft! HELIO Natura to jedyne takie! zdrowe przekąski, które wyróżniają się brakiem konserwantów i oryginalnym, naturalnie słodkim smakiem. So Soft! żurawina, morele, daktyle, figi i śliwki to wyjątkowo miękkie i soczyste, zupełnie nowej jakości owoce suszone HELIO Natura, które doskonale wpisują się w trendy zdrowego odżywiania! 

To pierwsza na rynku żurawina nasączona sokiem żurawinowym naturalnie z dobrym składem - bez dodatku konserwantów! So Soft! przekąska HELIO Natura zawiera aż 90% żurawiny suszonej i 10% soku żurawinowego. Soczyste MORELE suszone HELIO Natura nie zawierają żadnych konserwantów typowych w produkcji niektórych owoców suszonych, tj. dwutlenku siarki (E220) i kwasu sorbowego (E200), dlatego morele So Soft! są naturalnie w ciemnym kolorze. Co zaś wyróżniające dla linii So Soft! - są wyjątkowo mięsiste, miękkie i smaczne! 
W nowej linii HELIO Natura znajdziemy też pyszne i zdrowe, naturalnie słodkie - jedyne takie! So Soft! DAKTYLE, FIGI i ŚLIWKI suszone miękkie owoce bez konserwantów.

Wszystkie oryginalne przekąski So Soft! HELIO Natura wyróżnia:
•    soczysta mięsistość
•    brak konserwantów
•    naturalnie słodki smak
•    wysoka zawartość błonnika
•    naturalnie ciemny kolor
•    długi termin przydatności
•    wygodne, apetyczne opakowanie

So Soft! to najnowsza odpowiedź HELIO na dzisiejsze potrzeby konsumentów, którzy w dobie rosnącej częstotliwości alergii i chorób cywilizacyjnych, tj. cukrzyca i otyłość, a także trwającej pandemii Covid- 19, stawiają na ZDROWE ODŻYWIANIE i zwracają coraz większą uwagę na jakość i skład kupowanej żywności. Dlatego zgodnie z duchem Slow Food, polska marka HELO proponuje nam na nadchodzący nowy rok- zupełnie nowe, naturalnie zdrowe, wyjątkowo miękkie i soczyste, doskonale uwodnione - najwyższej jakości owoce suszone bez konserwantów So Soft! HELIO Natura, które w codziennym planie dnia pomogą nam- naturalnie i ze smakiem- zadbać o zdrową dietę w 2021 roku!
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także