25.09.2020/13:32

Nowy e-sklep z produktami od lokalnych dostawców

W Warszawie i okolicach rusza StraganRolnika.pl, z szerokim asortymentem produktów żywnościowych. Klienci znajdą tu nie tylko owoce i warzywa, ale również nabiał, pieczywo, przyprawy, mięsa i wędliny oraz wiele więcej. Wyróżnikiem Straganu są produkty od lokalnych dostawców specjalnie wyselekcjonowane pod hasłem „Zdrowie dobrze smakuje”.

W Straganie Rolnika wszystkie produkty są świeże i od sprawdzonych dostawców, których można poznać. Na stronie znajdują się dokładne informacje o lokalnych producentach. Asortyment, który rano dostarczany jest do magazynu, tego samego dnia trafia prosto pod drzwi klientów w Warszawie i okolicy. Zakupy dowożone są przez kierowców firmy w specjalnych samochodach z odpowiednimi warunkami chłodniczymi. Własna flota zapewnia dbałość o dostarczane zamówienia.  

– Stworzyliśmy Stragan Rolnika z myślą o wszystkich osobach, które szukają miejsca w sieci, gdzie mogłyby w jednym miejscu zrobić zakupy spożywcze do domu. Tak wyselekcjonowaliśmy kategorie produktów, aby pomagały dbać o zdrowie, odporność i kondycję organizmu. Współpracę nawiązujemy z zaufanymi dostawcami, których wyróżnia lokalne pochodzenie, dbałość o jakość oraz smak żywności. Wiemy, że zdrowie dobrze smakuje. Chcemy to pokazać naszym klientom – mówi Michał Błaszczyk, dyrektor zarządzający Straganu Rolnika. 

I dodaje: – Liczy się dla nas każdy etap obsługi. Zadbaliśmy również o opakowania wielokrotnego użytku, które możemy odbierać przy kolejnych zamówieniach. W ten sposób rozwiązaliśmy problem pozbywania się niepotrzebnych pudełek, a przy tym wspólnie dbamy o nasze otoczenie – dodaje Michał Błaszczyk. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także