14.11.2018/11:58

Nowy Empik Future Store w Silesia City Center rusza po modernizacji [ZDJĘCIA]

Salon Empik, mieszczący się w Silesia City Center był modernizowany od maja bieżącego roku. Placówka rozpoczyna działalność w nowym formacie Future Store, z bogatszym asortymentem i nowinkami technologicznymi.

– Aby zminimalizować niedogodności, prace remontowe przeprowadzano etapami. Choć przebudowa trwała kilka miesięcy, sklep był nieczynny tylko dziewięć dni – w pozostałym czasie funkcjonował na pomniejszonej powierzchni i był dostępny dla klientów. Cieszę się, że Empik w naszym Centrum powraca w nowej odsłonie z jeszcze bogatszą ofertą nie tylko asortymentu, ale też wydarzeń kulturalnych – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Wprowadzenie do salonu nowej koncepcji zaowocowało nie tylko zmianami wystroju i wyposażenia. W nowej odsłonie sklepu pojawiły się technologiczne rozwiązania, ułatwiające klientom zakupy. Do ich dyspozycji oddano interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga w odnalezieniu produktów, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Ponadto w sklepie na dużych ekranach wyświetlane są aktualności ze świata kultury i rozrywki.

Empik w Silesia City Center jest również miejscem spotkań kulturalnych, które od tej pory będą się odbywać na nowej scenie.

W asortymencie polskiej marki znajdują się m.in. książki, płyty z muzyką, filmy, gry multimedialne i planszowe oraz artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze. W salonach Empik dostępne są również bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.