27.01.2022/13:17

Obniżka VAT w Carrefourze. Prawie 20 000 produktów z lepszą ceną

Blisko 20 000 produktów będą mogli kupić taniej klienci hiper- i supermarketów Carrefour w całej Polsce. Sieć obniżyła ceny produktów objętych 5-proc. stawką VAT, a także podjęła decyzję o dołączeniu do nich blisko 1000 kolejnych. Klienci sklepów własnych tej marki odczują zmianę już od 1 lutego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Klient 28.01.2022

    Mają z czego obniżać. Skoro na początku stycznia zapłaciłem za 3 rzeczy 29 zł, a wczoraj dokładnie za te same rzeczy 42 zł. Art. Spożywcze, bez promocji żadnych.

  • zet 28.01.2022

    Kiedy zarząd Carrefoura zadba o właściwą prace mniejszych sklepów tej sieci? Wiele sklepów świeci pustkami, bo ich oferta jest skrajnie uboga, a duża cześć powierzchni jest zawalona towarami, które nie interesują klientów. Te sklepy sa SKAZANE na porażkę. Jakby w centrali brakowało zrozumienia dla specyfiki polskiego rynku, gdzie gros klientów sklepów średniej wielkości stanowią okoliczni mieszkańcy, którzy chcą tam REGULARNIE robić , CODZIENNE, NORMALNE zakupy, a NIE imprezowicze (słodki napój, chipsy, itd.). Tymczasem w większości osiedlowych Carrefourow klient odnosi wrażenie ze "nic tam nie ma". Rynek francuski jest inny: zakupy robi sie raz w tygodniu lub rzadziej w hipermarkecie, a lokalny sklep służy do dokupowania. W Polsce tak to NIE działa, dlatego oblegane sa dyskonty, które przejmują role osiedlowego sklepu razem z targiem owoców i warzyw.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także