05.06.2017/13:00

Obszerna fotorelacja z 10. Kongresu Rynku FMCG 2017 - zobacz koniecznie!

23 maja br. w stołecznym Hotelu Double Tree by Hilton Warsaw odbył się 10. Kongres Rynku FMCG. W całodniowej konferencji wzięło udział blisko 700 gości, w tym prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy handlowi i kluczowi managerowie związani z sektorem FMCG.

W gronie panelistów i prelegentów znaleźli się m.in. profesor Grzegorz Kołodko, Marek Niechciał (prezes UOKiK), Guillaume de Colonges (prezes Carrefour Polska), Krzysztof Pawiński (prezes Maspeksu Wadowice), Jan Kolański (prezes Coliana), Dariusz Kalinowski (prezes Emperii Holding), Krzysztof Tokarz (prezes GK Specjał), Jacek Owczarek (członek zarządu Grupy Eurocash), Eric Poirier (prezes Makro Polska) i Radosław Chmurak (wiceprezes Tarczyńskiego).

Na Kongresie obecni byli także przedstawiciele producentów FMCG i dostawcy produktów oraz usług dla branży spożywczej, kosmetycznej, drogeryjno-aptecznej i handlu – zarówno w charakterze gości czy uczestników, jak i wystawców w części targowej. Część merytoryczna była podzielona na trzy równolegle trwające bloki tematyczne. Dyskutowano na temat szans i wyzwań, przed którymi stoi sektor FMCG, zachowań konsumentów oraz strategii rozwoju w sektorze FMCG, był też blok poświęcony nowym technologiom w handlu. Każdej z sekcji towarzyszyły wystąpienia ekspertów oraz panele dyskusyjne.
 
W części wystawienniczej przez cały dzień trwały targi TOP produktów i usług. Odbywały się także spotkania biznesowe, w których brali udział przedstawiciele handlu i dystrybutorzy. Ponadto, podczas uroczystej gali, ogłoszone zostały wyniki plebiscytów Market Roku 2017 i Drogeria Roku 2017.

Pełną relację z 10. Kongresu Rynku FMCG prowadziliśmy równolegle na portalach wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Uwaga! Oprócz galerii z części merytorycznej i wystawienniczej Kongresu, polecamy także naszą fotorelację z wręczenia nagród Market Roku 2017 i Drogeria Roku 2017. Dostępna jest ona pod tym linkiem.


Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.