09.06.2020/14:10

Ognisko koronawirusa w sieciowej cukierni na Pomorzu

W cukierni sieciowej na Pomorzu wykryto nowe ognisko koronawirusa. Część przypadków zakażeń odkryto w filii cukierni w Gdańsku, a jeden w powiecie kościerskim - podaje gazeta.pl.

Jak przekazano w oficjalnym komunikacie, 7 nowych przypadków zakażenia dotyczy cukierni sieciowej na Pomorzu, która jest nowym ogniskiem koronawirusa. 6 przypadków odnotowano w cukierni na terenie Gdańska, a jeden - w powiecie kościerskim. Sanepid nie podał nazwy placówki - nie poinformował też, czy zakażeni byli pracownicy cukierni, którzy mieli kontakt z klientami, czy też pracownicy linii produkcyjnej - podaje gazeta.pl.

W województwie pomorskim od początku epidemii zakażenie stwierdzono u 574 osób, zmarło 37. W samym Gdańsku odnotowano 201 przypadków koronawirusa. W Polsce odnotowano jak dotąd łącznie 27 365 przypadków koronawirusa. Poniedziałek był najgorszym dniem od początku epidemii - wykryto 599 przypadków. We wtorek rano poinformowano o 205 kolejnych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.