09.09.2020/13:58

Orangina Schweppes Polska zmienia nazwę

Suntory Beverage & Food Poland to nowa oficjalna nazwa Orangina Schweppes Polska. Zmiana ma być krokiem zbliżającym firmę do globalnej tożsamości marki Suntory Group.

Suntory Beverage & Food Europe (SBFE), oddział Suntory Group z siedzibą w Japonii, jednej z wiodących światowych firm produkujących napoje ogłosiła, że od 9 września 2020 roku wszystkie należące do niej działające na lokalnych rynkach będą miały zmienione nazwy handlowe, w celu ujednolicenia organizacji. Zmianie nazwy towarzyszyć będzie nowy wizerunek marki, odzwierciedlający globalną tożsamość firmy, jej japońskie korzenie oraz przynoszące dumę dziedzictwo.

Suntory Beverage & Food Poland jest znana z tworzenia szeregu marek z tradycjami, zaliczających się do najbardziej kultowych w Europie – w tym brandów Schweppes i Orangina. Marki te są sercem firmy, przyciągając lojalnych konsumentów, dostarczając wartość dla partnerów detalicznych i hotelarsko-turystycznych oraz wspierając firmową wizję "Rozwoju dla Dobra" – odpowiedzialnego prowadzenia biznesu wobec społeczeństwa, pracowników i planety.

– Jestem bardzo dumny, że Grupa Suntory dąży do jednej wspólnej tożsamości. Nasi ludzie i nasze marki są dla nas kluczowymi zasobami, a jednolite podejście umożliwi nam bliższą współpracę, poprawę wydajności i wymianę wiedzy na europejskich rynkach. Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania, a wraz z nimi jeszcze silniej czujemy przynależności do grupy – mówi Andrzej Bruczko, dyrektor zarządzający w Suntory Beverage & Food Polska. – Celem jest codzienne usprawnianie naszej działalności oraz jej zrównoważony rozwój. Chcemy, aby Suntory Beverage & Food Polska stała się wzorem w sektorze napojów bezalkoholowych w Polsce, nadal promowała pozytywny wpływ na społeczeństwo oraz na rozwój lokalnej gospodarki w regionach, w których działamy – dodaje.

Suntory Beverage & Food Europe działa w ponad 60 krajach, w tym w UE, na zamorskich terytoriach UE, w Północnej i Zachodniej Afryce i na Brytyjskich Karaibach. Firma zatrudnia ponad 3,800 pracowników i posiada lokalne zakłady produkcyjne we Francji, Hiszpanii i w Zjednoczonym Królestwie. Suntory Beverage & Food Poland zatrudnia ponad 50 osób - prowadzi lokalną produkcję i działania komercyjne marek Schweppes, Orangina oraz innych marek Suntory w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także