10.05.2017/15:21

Orlen udostępnił najnowszą aplikację mobilną Orlen Mobile

Firma Orlen udostępniła dzisiaj najnowszą wersję aplikacji mobilnej Orlen Mobile. Obecnie jest ona dostępna w wersji na androida, niebawem dostępne będą także wersje na iOS oraz Windows.

Bodaj najważniejsza funkcja nowej apki to wyszukiwanie najbliższych stacji sieci Orlen. Użytkownik, który chce zatankować paliwo, zostanie pokierowany do najbliższej stacji tej sieci.  Może też wybrać sobie jedną z trzech stacji, znajdujących się w pobliżu, aplikacja wyświetli mu informacje o nich.

Ponadto aplikacja oferuje planer podróży, który na zaplanowanej trasie zaznaczy wszystkie stacje Orlen. Apka Orlenu umożliwia także korzystanie z opcji kuponów rabatowych oraz daje możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym Vitay.

Na koniec 2016 r. liczba stacji paliw Grupy Orlen wyniosła 2 726. W pierwszym kwartale 2017 r. koncern konsekwentnie rozwijał sieć sprzedaży pozapaliwowej, na koniec tego okresu uzyskując łącznie 1726 punktów Stop Cafe i Stop Cafe Bistro, co oznacza wzrost o 135 punktów (r/r).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.